Pierwszy taki koncert w Opolu!

Koncert samochodowy połączony z projekcją filmu „Proceder” już w sobotę w CWK Opole. Na scenie wystąpią Epis DYM KNF, Dedis, Dawid Obserwator oraz przedstawiciel opolskiej sceny – Intruz.

Wydarzenie specjalne w Kinie pod Gwiazdami już w sobotę, a będzie to koncert czterech raperów związanych z opolską wytwórnią Step Records. Na scenie wystąpi pochodzący z Mysłowic Dedis, którego agresywny wokal oraz teksty poruszają słuchaczy. Ostatni utwór, reprezentanta mysłowickiej sceny, „Płomień” znalazł się w pierwszej dziesiątce karty na czasie polskiego youtuba. Singiel promuje najnowszy album „WYSZCZEKANY”, którego premiera przewidziana jest na 18 września tego roku.

Nie zabraknie również przedstawiciela opolskiej sceny hip-hopowej. Intruz niedawno zaprezentował swój drugi, a zarazem pierwszy legalny album „Lokalny chłopaczek” pod szyldem Step Records. Kilka dni później na sklepowe półki trafiła z kolei płyta „ATOM”, Dawida Łukomskiego, znanego jako Epis DYM KNF. Reprezentant ulicznego nurtu muzyki z dużą dawką motywującego przekazu na scenie zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty. “W starym audi” to singiel promujący pierwszy solowy krążek kolejnego artysty – reprezentanta wałbrzyskiej sceny Dawida Obserwatora.

Koncert zakończy seans filmu „Proceder”. To poruszająca historia rapera Tomasza Chady, chłopak z blokowisk dla którego muzyka była całym życiem. Albumy Chady wydane pod szyldem wytwórni Step Records, zajmowały wysokie pozycje na listach sprzedażowych, a jego utwory stały się kultowe. Odbiorcy szczególnie doceniają prawdziwość i szczerość do bólu tekstów warszawskiego rapera. Chada zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę.

Przypominamy, że film wyświetlony zostanie na największym dmuchanym ekranie w południowej Polsce. Ekran imponujących rozmiarów, o powierzchni projekcyjnej 600 cali, daje doskonałą widoczność z całego placu CWK Opole. Dźwięk podczas koncertu i w czasie seansu, będzie również transmitowany przy pomocy fal radiowych wprost do samochodowych głośników.

Koncert + film „Proceder”

Kiedy? 25.07.2020

Godzina? 19:30 (otwarcie bram 18:30)

Gdzie? Parking CWK Opole

Najnowsze artykuły