Młodzież z rezerw Odry coraz wyżej w tabeli 4 ligi!

Kolejny świetny mecz rozegrały rezerwy Odry Opole w 4 lidze. Tym razem podopieczni Adama Berbelickiego pokonali na wyjeździe dobrze spisujące się wcześniej Po-Ra-Wie Większyce. Jakby tego było mało triumfowali aż 4-1 i awansowali na czwarte miejsce w tabeli!

Z drugiej strony tak wysoki wynik może być nieco mylący, albowiem trzy z pięciu bramek w tym spotkaniu zanotowano w ostatnich 300 sekundach gry, a gdy zegar pokazywał godzinę spotkania było „tylko” 0-1. Finisz w wykonaniu obu ekip dostarczył jednak emocji aż nadto. Po kolei jednak.

Młodzi niebiesko-czerwoni wyszli na prowadzenie dopiero pod koniec pierwszej połowy gdy to golkipera miejscowych pokonał Dominik Mrozek. Wcześniej i później przedstawiciele jednej i drugiej drużyny mieli swoje szansę, ale i nie grzeszyli skutecznością. Dopiero gdy upływała 60 minuta spotkania to na 2-0 dla Odry II podwyższył Antoni Klimek.

Rywale próbowali zniwelować straty, jednak udało się im to dopiero w końcówce gdy kontaktowego gola zdobył Tymoteusz Wojdanowski. W związku z tym ekipa spod Kędzierzyna-Koźla próbowała jeszcze pójść za ciosem i przez to też coraz bardziej się otwierała.

Sprawy nie ułatwiła jej piłkarzom  czerwona kartka dla Piotra Rypy, a w dodatku po chwili opolanie odskoczyli na 3-1. Wówczas to bowiem rzut karny wykorzystał Kacper Kaczka. Piłkarze Po-Ra-Wia jeszcze spróbowali się odegrać, ale na początku doliczonego czasu dobił ich Michał Sparwasser.

Odra II rozpoczęła w składzie: Sapielak – Garbiec, Owsiak, Jadeszko, Głuszkiewicz, Stępień, Kaczka, Dąbrowski, Hreben, Klimek, Mrozek.