Pierwsza na wiosnę porażka rezerw Odry Opole w 4 lidze

Rezerwy Odry Opole rywalizujący w 4 lidze mają za sobą trzeci mecz w ramach rundy wiosennej. Tym razem w seniorskich zmaganiach zespół złożony głównie z przedstawicieli akademii klubu przegrał w Głogówku z Fortuną 1-2.

Co ciekawe dość długo zanosiło się na taki sam wynik ja w dwóch poprzednich przypadkach kiedy to podopieczni Adama Berbelickiego remisowali 1-1. Taki też wynik utrzymywał się do półmetka drugiej połowy. Wtedy jednak gospodarze znowu wyszli na prowadzenie i później już – mimo szans po obu stronach – rezultat już się nie zmienił. Pierwszy raz bowiem miejscowi trafili do siatki opolan w 18 minucie. Na co dość szybko, bo już 200 sekund później odpowiedział Kacper Kaczka.

Warto odnotować, iż rezerwy Odry zagrały w składzie: Kalinowski – Kowalski (85. Tomala), Owsiak, Kaczka, Pawlik (60. Głuszkiewicz) – Drescher, Sparwasser, Wróbel (60. Wienczek), Paszkowski – Machnik (75. Leszczuk), Sluga.