Pierwsze zwycięstwo na wiosnę rezerw Odry Opole w 4 lidze

Pierwsze zwycięstwo na wiosnę w 4 lidze wywalczyli piłkarze nożni rezerw Odry Opole. W dodatku młoda ekipa niebiesko-czerwonych triumfowała na wyjeździe.

Podopieczni Adama Berbelickiego zwyciężyła w Chróścicach miejscową Victorię 2-1. Szacunek należy się tym większy, iż gola na wagę trzech punktów przyjezdni zdobyli w piątej minucie doliczonego czasu gry. Mianem bohatera spotkania z kolei śmiało można określić Mikołaja Owsiaka, który zdobył obie bramki do opolan. Poza wspomnianym już momentem uczynił to także w końcówce pierwszej połowy. Tym samym odpowiedział na zdobytego pięć minut wcześniej gola Dastina Polaka.

Starcie to goście zaczęli w składzie: Fuczko, Garbiec, Owsiak, Jadeszko, Sparwasser, Witek, Machnik, Wienczek, Wróbel, Kowalski, Kaczka.

Tym samym nasz team przesunął się na szóste miejsce w stawce ligi wojewódzkiej. Odra II w 20 grach uzbierała 35 „oczek” przy bilansie bramkowym (37-22), a do trzeciego w stawce LZS-u Starowice traci trzy punkty.