Trzeci letni sparing Odry i druga porażka. Tym razem w Sosnowcu

Trzeci sparing w trakcie przygotowań do nowego sezonu mają za sobą piłkarze Odry Opole. Ponieśli w nim drugą porażkę w tym okresie. Tym razem ulegli w Sosnowcu miejscowemu Zagłębiu 1-2.

Decydującego o przegranej gola stracili w 120 minucie gry, albowiem trenerzy obu ekip umówili się na dość nietypowy format gry. Piłkarze grali wszak cztery kwarty po pół godziny każda. Dla opolan jedynego gola przez ten czas zdobył Jakub Szrek, a działo się to tuż po przekroczeniu półmetka trzeciej części.

W pierwszej i drugiej „ćwiartce” barwy naszego zespołu reprezentowali: Błażej Sapielak – Jakub Szrek, Oskar Paprzycki, Konrad Kostrzycki, Maksymilian Tkocz, Antoni Klimek, Mateusz Marzec, Rafał Niziołek, Stanisław Hrebeń, Konrad Nowak, Dawid Czapliński. Natomiast w trzeciej i czwartej odsłonie na dla Odry zagrali: Artur Haluch – Mikołaj Owsiak, Mateusz Kamiński, Łukasz Kędziora, Jakub Szrek (91. Antoni Klimek), Mikołaj Łabojko, Maciej Urbańczyk, Bernard Petrak, Tomas Mikinic, Szymon Łapiński, zawodnik testowany. Od 91. minuty grał także Konrad Nowak.