Uwaga opolanie: biuro Strefy Płatnego Parkowania zmienia siedzibę

Od poniedziałku (6.12) sprawy związane z parkowaniem na terenie strefy będzie można załatwiać w nowej lokalizacji. Biuro Strefy Płatnego Parkowania przenosi się do budynku przy ul. Targowej 9.

Do tej pory miała tam swoją siedzibę administracja Targowiska „Cytrusek”. Teraz będzie można tam również m.in. zakupić abonamenty parkingowe.

 – Budynek przeszedł gruntowny remont – mówi Jerzy Puppel, kierownik działu parkingu i targowisk oraz Strefy Płatnego Parkowania w Opolu. – Położona została nowa elewacja, wymieniliśmy węzły sanitarne, wyremontowaliśmy też sieci wodno-kanalizacyjne.

Jak przekonuje Puppel, w nowej lokalizacji biura Strefy Płatnego Parkowania na pewno wygodniej będzie klientom.

Do tej pory mieściliśmy się na piętrze budynku przy ul. Kołłątaja. Codziennie odwiedza nas kilkadziesiąt osób, dlatego cieszymy się, że udało nam się przenieść do miejsca, które będzie bardziej przystępne dla korzystających ze strefy. Teraz wszystkie sprawy dotyczące parkowania w mieście będzie można załatwić na parterze. Nasze biuro jest też przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – dodaje Jerzy Puppel.

Przeprowadzka punktu rozpocznie się w piątek (3.12) i potrwa cały weekend. Swoją działalność pod nowym adresem biuro rozpocznie w poniedziałek o godz. 8:00. Punkt jest czynny w dni robocze do godz. 17:00.