Znakomita piłkarka przyjedzie do Opola

Ewa Pajor w najnowszym plebiscycie na najlepsze piłkarki świata znalazła się na świetnym 10. miejscu. Napastniczka VfL Wolfsburg 6 grudnia przyjedzie do Opola promować turniej halowy, który rozegrany zostanie w Stegu Arena.

Turniej halowy w piłce nożnej kobiet Pajor & Tarczyńska Visa Winter Cup 2023 zaplanowano na 29 grudnia, a jego ambasadorkami są właśnie Ewa Pajor i Agata Tarczyńska. W rywalizacji weźmie udział 8 drużyn z całej Polski, a w roli gospodarza wystąpią piłkarki Unii Opole.

Ewa Pajor i Agata Tarczyńska już po raz czwarty wcielą się w rolę ambasadorek turnieju dla kobiecych drużyn. Poprzednie trzy edycje odbyły się w Uniejowie, skąd pochodzi Pajor, jednak tym razem organizatorzy postanowili otworzyć się na inny region Polski, a ich wybór padł na Opole.

– Opole ma kapitalne warunki do rozegrania piłkarskiego turnieju na hali. Piękna i dobrze wyposażona Stegu Arena, przychylne władze miasta, które mocno zaangażowały się w organizację turnieju, a dodatkowo bardzo duża liczba kibiców piłki kobiet skupiona wokół takich miast jak Opole, Wrocław, Katowice, czy Tychy sprawiają, że już nie możemy się doczekać nadchodzącego turnieju – powiedział prezes organizatora turnieju Orły Polska Fundacja Promocji i Wspierania Sportu, Jakub Witek.

Na parkiecie o zwycięstwo i atrakcyjne nagrody będzie rywalizowało 8 drużyn kobiecych złożonych z piłkarek urodzonych w rocznika 2010-2012. Oprócz wspomnianej Unii Opole na Stegu Arena zagrają Śląsk Wrocław, UKKS Katowice, Diamonds Academy Warszawa, Beniaminek Krosno, Medyk Konin, Tęcza Bydgoszcz i Sparta Miejska Górka triumfatorki z poprzedniego roku.

Dodatkowo organizatorzy przygotowali super atrakcję dla fanów kobiecego futbolu, którzy pojawią się na Stegu Arena 29 grudnia.

– W opolskim turnieju będziemy nagradzać kreatywny doping. Kibice drużyn, które będą brały w turnieju będą rywalizować o Puchar Kibica i voucher na sprzęt sportowy ufundowany przez największy sklep piłkarski w Polsce R-Gol – dodał Witek.

W przerwach między meczami kibice zgromadzeni na Stegu Arena nie będą mogli narzekać na brak atrakcji.

– Mamy kilka wyjątkowych gadżetów i koszulek od znanych sportowców, takich jak Ewa Pajor, Agata Tarczyńska, Joanna Jędrzejczyk i Robert Lewandowski które podczas turnieju zmienią właściciela, dlatego już teraz zapraszamy wszystkich 29 grudnia na Stegu Arena – zakończył prezes Orły Polska Fundacja Promocji i Wspierania Sportu.

Najnowsze artykuły