Aktywny Dzień Kobiet. MOSIR zaprasza do wspólnego świętowania

Tegoroczne święto odbędzie się na Krytej Pływalni  „Wodna Nuta” 9 marca w godzinach 10 – 13. W tym dniu MOSIR z okazji Dnia Kobiet przygotował liczne atrakcje.

– Ze względu na duże zainteresowanie opolanek zdecydowaliśmy się przenieść ubiegłoroczną imprezę na większy, miejski basen, aby więcej osób mogło z niej skorzystać. Podzieliliśmy wydarzenie na dwa bloki, które odbędą się w niecce basenowej oraz na tarasie KP „Wodna Nuta”. Wystarczy kupić bilet wstępu na basen, który będzie upoważniał do wzięciu udziału we wszystkich atrakcjach – wyjaśnia Samanta Stachowicz, kierowniczka KP Akwarium i KP Wodna Nuta.

Na niecce rekreacyjnej panie będą mogły skorzystać z licznych atrakcji. – Uczestniczki będą mogły skorzystać z następujących aktywności: Aqua Aerobik, Aqua Zumba.. Pojawią się zajęcia z Syreną z nad Odry, o co prosiły nasze klientki. Nie zabraknie także możliwości nurkowania pod okiem profesjonalistów – dodaje Stachowicz

Na tarasie na wszystkie Panie będą czekały masaże relaksacyjne, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, porady dietetyczne i analiza składu ciała wraz z dietetycznym poczęstunkiem i kolorowymi koktajlami.

– Nowością będzie lekcja bachaty. Dla pierwszych uczestniczek czekają niespodzianki, zostaną obdarowane kolorowymi pareo. To wydarzenie tylko dla kobiet, w którym opolanki będą mogły poczuć kobiecą siłę i będą mogły skupić się tylko na sobie,  zadbać o ciało i dobre samopoczucie – dodaje Stachowicz.

 

Najnowsze artykuły