Bezbramkowy remis Odry przy Oleskiej

Po meczu, który w większości rozgrywany był w środkowej strefie boiska, Odra bezbramkowo zremisowała z Chojniczanką Chojnice.

Mecz nie zaczął się tak, jak spodziewali się zebrani przy ulicy Oleskiej kibice. Chojniczanka próbowała zaskoczyć piłkarzy Dietmara Brehmera już w pierwszych minutach, ale na szczęście dla opolskiego zespołu – nie udało się to. Z biegiem czasu, Odrze udało się uspokoić grę w środku pola, jednak wciąż brakowało sytuacji bramkowych. Z tego też powodu oba zespoły schodziły do szatni przy bezbramkowym remisie.

Po zmianie stron na boisku pojawił się Rafał Niziołek, którego zadaniem było przerywanie akcji gości. Udawało się to, bowiem Chojniczanka o ile miała większe posiadanie piłki, to nie zagrała bramce opolan. Tak pozostało do końca, a Odra ze spodziewanych trzech punktów zanotowała tylko jeden.

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Dietmara Brehmera rozegrają w sobotę 4 lipca, kiedy to w Mielcu zmierzą się z miejscową Stalą. Będzie to niezwykle trudne spotkanie, biorąc pod uwagę, że zespół prowadzony przez Dariusza Marca jest na drugim miejscu w ligowej tabeli. Mecz będzie transmitowany w Polsacie Sport. Kolejne spotkanie przy Oleskiej odbędzie się natomiast w piątek 10 lipca, kiedy to Odra zmierzy się z ostatnimi w tabeli Wigrami Suwałki.

Odra Opole 0-0 Chojniczanka
Odra:
Kuchta – Tabiś, Kamiński, Żemło, Janasik – Trojak, Mikinic, Bonecki, Czyżycki, Janus – Piech. Trener: Dietmar Brehmer.
Chojniczanka: Janukiewicz – Wachowiak, Wiktorski, Klabnik, Mudra – Papikyan, Zejdler, Mikołajczak, Paprzycki, Kuzimski – Surdykowski.Trener: Zbigniew Smółka.
Sędziował: Wojciech Myć. Widzów: 750.

Najnowsze artykuły