Ferie w Mieście. Od poniedziałku mnóstwo atrakcji w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury dla najmłodszych opolan przygotował m.in. półkolonie i warsztaty. Zajęcie odbywają się nie tylko w głównej siedzibie przy Strzelców Bytomskich ale też w filiach.

Jak co roku największą popularnością cieszą się w MDK półkolonie. Odbywają się w dwóch 5 – cio dniowych turnusach, z których pierwszy rozpoczyna się już w poniedziałek. Na młodych opolan czekają między innymi wycieczki do papugarni, „Miasteczka z piernika”, czy też zajęcia artystyczne. Uczestnicy mają też zapewnione posiłki.

A kto nie ma ochoty na półkolonie, ten może skorzystać z akcji BIAŁA ZIMA 2024, czyli cyklu bezpłatnych warsztatów artystycznych i zajęć otwartych odbywających się w filiach oraz budynku głównym Młodzieżowego Domu Kultury. I tak w filii MDK przy Skautów Opolskich odbywać się będą zajęcia z robotyki, ceramiki artystycznej oraz rękodzieła artystycznego. Natomiast w filii przy Targowej na najmłodszych czekają przede wszystkim warsztaty teatralne „Wyraź to”, „Zapadnia”, muzyczne „Domowe studio nagrań”, dobrego humoru – Klub Miłośników Monty Pythona oraz kulinarne „Smak. W budynku głównym MDK przygotowano zajęcia z robotyki.

Szczegółowe informacje na temat w ferii w Młodzieżowym Domu Kultury można znaleźć na stronie mdk.opole.pl. Warto też sprawdzić, na które zajęcia są jeszcze wolne miejsca.

 

Najnowsze artykuły