Głosujemy na Opole i walczymy o sprzęt dla potrzebujących

Rozpoczął się plebiscyt na Świetlną Stolicę Polski, który organizuje firma Energa. Do wygrania jest sprzęt AGD dla potrzebujących mieszkańców oraz nagrody dla autorów zdjęć.

Jedenasta edycja najbardziej rozświetlonego konkursu w Polsce „Świeć Się z Energą” to dwa konkursy:
– Plebiscyt Miast „Świetlna Stolica Polski” – konkurs, w którym mogą wziąć udział wszystkie miasta. Internauci poprzez głosowanie zdecydują, do których miast trafi sprzęt AGD o łącznej wartości 200.000 zł, który będzie wsparciem dla potrzebujących mieszkańców.
– Konkurs fotograficzny „Świeć Się” – skierowany do wszystkich pasjonatów fotografii, którzy uchwycą na zdjęciach świąteczny klimat w swoim mieście.

Opole jest już zgłoszone w kategorii Miasto i można głosować na zdjęcia z naszego miasta. Wciąż zgłosić można swoje zdjęcie i powalczyć o nagrodę indywidualną. Wystarczą do tego trzy kroki:

1. Zrób zdjęcie, które pokazuje magię świątecznych iluminacji w mieście

2. Wyślij je poprzez formularz na stronie www.swiecsie.se.pl, przypisując zdjęcie do kategorii Moje Miasto

3. Każdego dnia zagłosuj na wybrane miasto

Zgłoszenia przyjmowane są do 2.01.2020. Może to uczynić każdy, kto indywidualnie zgłosi uczestnictwo do konkursu fotograficznego „Świeć Się” i doda zdjęcie w kategorii Moje Miasto. GŁOSOWANIE ROZPOCZĘŁO SIĘ DZIŚ – 11. GRUDNIA!

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: wojewódzki oraz ogólnopolski. W pierwszym biorą udział wszystkie zgłoszone do konkursu miasta, a internauci oddają głosy na swoich faworytów (do 2.01.2020). Miasto które otrzyma najwięcej głosów w województwie przechodzi do II etapu. 16 wyłonionych w tym etapie miast otrzyma nagrodę o wartości 10 000 zł z przeznaczeniem dla potrzebujących mieszkańców!

Jednocześnie zawalczą one o nagrodę główną o wartości 40 000 zł na cel społeczny miasta. Internauci oddają swoje głosy (do 15.01.2020) wybierając Świetlną Stolicę Polski – miasto, które uzyska najwięcej głosów i otrzyma główną nagrodę.

Najnowsze artykuły