Park rozrywki w Krasiejowie promuje się w Opolu

Trzy kolorowe dinozaury pojawiły się dziś w centrum miasta. Zwiedzały one największe atrakcje turystyczne stolicy regionu oraz robiły sobie pamiątkowe zdjęcia z mieszkańcami.

To wszystko w ramach 20-lecia istnienia tego parku – organizatorzy swoją trasę promocyjną rozpoczęli właśnie od stolicy polskiej piosenki.

W ramach działań promocyjnych jubileuszu parku dinozaury zwiedziły m.in. Wieżę Piastowską, opolskie ZOO, Amfiteatr Tysiąclecia oraz plac im. Kory.

Aby “nasze święto” było słyszalne w całej Polsce, nie tylko za sprawą płatnych kampanii, zrodził się pomysł, aby nasze maskotki Kraśka, Juraś i Soluś (Kaśka – żółty dinozaur z Krasiejowa, Juraś – pomarańczowy z Bałtowa i Soluś – zielony z Solca) wybierają się razem na wycieczkę po Polsce. Jako rozpoczęcie wspólnej przygody wybraliśmy Opole – przekazała Anna Szymczak, kierownik działu Marketingu Parku Rozrywki w Krasiejowie.

Organizatorzy akcji są zainteresowani odwiedzeniem mieszkańców Opola ponownie w okresie wakacyjnym.

 

fot. Jarosław Małkowski

Jakub Koziarz

Dziennikarz, autor tekstów, zajmuje się fotografią, realizacją wideo oraz montażem filmów. W Czasie na Opole zajmuje się tematami kulturalnymi, tj. promocją wydarzeń miejskich oraz ich relacjonowaniem.

Najnowsze artykuły