Pomóż opolskiemu USK wygrać w ogólnopolskim konkursie

Do 23 stycznia można pomóc jeszcze Uniwersyteckiemu Szpitalowi Klinicznemu w walce o „Serenadowy kącik zabaw dla dzieci”. Do tego dnia trwa głosowanie, a to jedyny przedstawiciel województwa opolskiego, który uczestniczy w tej zabawie.

Wystarczy na stronie internetowej akcji www.serenadadladzieci.pl kliknąć na serduszko pod nazwą „Opolskie, Uniwersytecki Szpital Kliniczny”. Można oddać jeden głos dziennie.

Pięć szpitali, które zdobędą największą liczbę głosów, otrzyma od Spółdzielczej Mleczarni Spomlek kącik zabaw dla dzieci: stolik i krzesełka, regał wyposażony w zabawki i książeczki oraz wieżę zabaw.

– Przygotujemy miejsce pod taki kącik zabaw w poczekalni Zespołu Poradni Specjalistycznych, w pobliżu poradni, w których przyjmowani są nasi najmłodsi pacjenci – wyjaśnia Adriana Mazurkiewicz-Fornalik, pełnomocnik dyrektora ds. praw pacjenta w USK. – Prosimy o Państwa głosy. Udział w akcji nie wymaga rejestracji, podawania danych osobowych ani ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wystarczy klik w serduszko pod nazwą USK w Opolu, codziennie przez dwa tygodnie – dodaje Mazurkiewicz-Fornalik.