Przed nami Opolski Rajd Rowerowy

Start 17 września o godz. 11:00 w sąsiedztwie Stegu Arena Opole i Toyota Park. Przed nami 6-kilometrowa trasa IV Opolskiego Rajdu Rowerowego.

Przejedziemy od Stegu Arena i Toyota Park ulicą Oleską, rondem Alfonsa Zgrzebnioka oraz ulicami Żeromskiego, Reymonta, Ozimską, Horoszkiewicza, Sosnkowskiego i Okulickiego wracając pod Toyota Park.

Uczestnicy otrzymają pamiątkowe kominy, odblaski oraz słodkie upominki (batony). Na spragnionych czekać będzie stanowisko WIK z dostępem do wody Opolanki. Podczas pikniku będzie można skorzystać z animacji dla dzieci, wziąć udział w konkursach.

Do wygrania przewidziano rośliny, a w specjalnym centrum testowym będzie okazja do przejażdżki na rowerach elektrycznych. Chętni zobaczą autobus elektryczny, ekologiczne samochody sponsora tytularnego Toyoty Park, a także skorzystają z miasteczka rowerowego i atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia – Policję, Straż Miejską, Lasy Państwowe, PKP, MDK i innych.

Impreza odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia. W poprzednim roku deszcz fanów dwóch kółek nie przestraszył. Mamy nadzieję, że tym razem pogoda będzie łaskawsza.

Najnowsze artykuły