Trwa sprzedaż biletów na tegoroczny KFPP Opole

Cały czas trwa sprzedaż biletów na 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki 2022, który w tym roku odbędzie się w dniach 17-20 czerwca. Ceny wejściówek podobne do tych z poprzednich lat. Nowością, będzie to, iż widownia nie będzie podzielona na sektory.

W związku z czym w dniu koncertów, od piątku do niedzieli, kosztują 100 złotych za dzień koncertowy, natomiast bilet na koncert poniedziałkowy kosztuje 20 złotych. Wszystkie dostępne będą przez stronę www.bilety.tvp.pl.

Przypomnijmy, iż jest to pierwsza, od dwóch lat, odsłona tego wyjątkowego wydarzenia muzycznego bez obostrzeń covidowych, z pełną widownią Amfiteatru opolskiego. Jak podkreślają jednak organizatorzy „biorąc pod uwagę brak ograniczeń pandemicznych i większe grupy chętnych – rodziny i znajomych – które chcą brać udział w wydarzeniu, tym razem organizatorzy postanowili zaprosić publiczność do skorzystania z miejsc nienumerowanych”.

Warto zwrócić uwagę, iż ofertę wzbogaci dodatkowa atrakcja dla fanów: możliwość spotkania gwiazd na żywo w formule Meet&Greet. Dzięki temu będzie można bezpośrednio spotkać się z wybranym idolem, zamienić z nim kilka słów, uścisnąć dłoń i zapozować do wspólnego zdjęcia. Obecnie wiadomo, że taka opcja na pewno będzie dostępna dla fanów Justyny Steczkowskiej, która w sobotę na opolskiej scenie zagra specjalny jubileuszowy koncert. O pozostałych gwiazdach organizator będzie informować na bieżąco.

Na deskach Amfiteatru w Opolu wystąpią m.in.: Golec uOrkiestra, Helena Vondrackova, Marek Piekarczyk, Maryla Rodowicz, Natalia Zastępa, Piersi, Sławomir, Zakopower. Należy jednak pamiętać, iż pełna lista artystów zostanie przedstawiona niebawem, dlatego warto uważne śledzić strony www.bilety.tvp.pl

PROGRAM KONCERTÓW FESTIWALU:
PIĄ
TEK: 1. Od Opola Do Opola: Wielkie Gwiazdy! Legendarne przeboje! 2. Folkowe Opole.
SOBOTA: 1. Premiery; 2.Koncert jubileuszowy Justyny Steczkowskiej „Dziewczyna Szamana”; 3. Debiuty.
NIEDZIELA: 1. „Tych lat nie odda nikt” – 70 lat telewizji; 2. „To już lato!” Czyli wakacyjne opolskie przeboje.
PONIEDZIAŁEK: Scena Alternatywna.