Kino samochodowe w Opolu – repertuar

Przy Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu działa samochodowe „Kino pod gwiazdami”. Duże zainteresowanie sprawiło, że  organizatorzy przygotowali cały cykl seansów. Znamy już repertuar na czerwiec.

Wyczekiwane kino samochodowe w Opolu wystartowało 23 maja. Wówczas odbyła się projekcja oskarowego „Green Book”, a kino odwiedziło 250 aut. Całkowity dochód z tego wydarzenia został przekazany jako wsparcie na leczenie Laury Biel.

Ponieważ kino cieszyło się dużym zainteresowaniem Miasto Opole i Zakład Komunalny zdecydowały się na kontynuację wydarzenia. W efekcie zaplanowano na początek cztery czerwcowe soboty z „Kinem pod Gwiazdami”, a prawdopodobnie cykl potrwa do końca wakacji. W dużej mierze będzie to zależało od zainteresowania, a nie wykluczone, że obok samochodowej, powstanie też strefa plenerowa z leżakami.

W kolejną sobotę wyświetlony został film dla fanów akcji, szybkości i samochodów, czyli „Need for Speed”. Repertuar ma być urozmaicony. Będą więc zarówno komedie, jak i sensacje, czy filmy wojenne i romanse. Wiemy już, że w kolejne sobotnie wieczory czerwca zobaczymy:

20.06.2020
Wilk z Wall Street
27.06.2020
Boże ciało

Każdorazowo start projekcji o godz. 22.00. Bilety na kino samochodowe w Opolu w cenie 35 zł od auta dostępne są za każdym razem w przedsprzedaży na stronie kinosamochodowe.cwkopole.pl. Tam też znajdują się wszystkie szczegóły oraz regulamin imprezy. Kino jest zrealizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

Przypomnijmy, że dźwięk jest emitowany na falach radiowych wprost do aut, a organizator przewidział miejsce dla około 250 aut. Bramy CWK będą otwierane z dużym wyprzedzeniem, a o miejscu na placu decyduje kolejność przyjazdu. Uruchomiono też dwa „strumienie” wjazdu, co go znacznie usprawnia.

Sponsorami “Kina pod Gwiazdami” są: Toyota Szic, Lotto i Cermag.

https://www.facebook.com/czasnaOpole/videos/254558458965408/

Najnowsze artykuły