Obywatelskie czwartki z Radą Kobiet. Najbliższe spotkanie z dietetykiem

W nowym roku Rada Kobiet wraca z cyklicznymi spotkaniami w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. W najbliższy czwartek (18.01) poruszony zostanie temat powrotu do formy i zdrowej diety.

Spotkanie odbędzie się w formie wykładu z dietetykiem klinicznym Rafałem Rosiakiem. Będzie miało charakter prezentacji oraz warsztatów podczas których w miłej atmosferze będzie można uzyskać profesjonalną wiedzę nt. zmiany nawyków żywieniowych.

– Wracamy z obywatelskimi czwartkami. Rada Kobiet proponuje spotkanie z dietetykiem. Zachęcamy Panie, które dbają o swój wygląd i zdrowie do udziału w spotkaniu. Podczas wydarzenia poruszane będą kwestie dot. planowania posiłków, powiemy także o błędach żywieniowych – wyjaśnia Alicja Świczewska–Koss, członkini Rady Kobiet.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w MBP. Uczestnicy będą mieli szansę skorzystania z bezpłatnej analizy składu ciała, przy użyciu nowoczesnych narzędzi i sprzętu do pomiarów. Będzie można uzyskać dokładne informacje na temat proporcji mięśni, tkanki tłuszczowej, poziomu wody w organizmie i wielu innych istotnych parametrów.

– Po uzmysłowieniu sobie z czym mierzą się nasze ciała, można wprowadzać zmiany. Nie zawsze potrzebne są radykalne kroki. Na swoim przykładzie wiem, że nawet drobna zmiana nawyków pomaga. Ja odmówiłam sobie kupowania ciastek w sklepie i polubiłam sałatki, owoce i warzywa – dodaje Świczewska–Koss.

 

Najnowsze artykuły