Online’owa scena GSW dla rodzinnego tańca

Z ciekawą propozycją dla najmłodszych wyszli właśnie przedstawiciele Galerii Sztuki Współczesnej. W najbliższą oraz następną niedzielę będzie można tańczyć, rysować i improwizować na cyfrowej scenie…

Przy współpracy z Fundacją Performat opolska GSW zaprasza bowiem na streaming interaktywnych spektakli dla rodzin z małymi dziećmi. Te są starannie dobraną propozycją, odpowiadającą potrzebom rozwojowym dzieci oraz wzmacniającą międzypokoleniowy dialog. Adresatami projektu są dzieci do lat 7 oraz ich opiekunowie i rodzice.

Aby wziąć udział w spektaklach online wystarczy wysłać maila na adres mwolnicka@galeriaopole.pl wpisując w tytule “bilet na spektakl”. Przy zapisie konieczne jest podanie adresu e-mail, na który przyjdzie link do logowania się na platformę ZOOM, a później zalogować za pośrednictwem przesłanego linka do wirtualnej platformy.

Bilet na pojedynczy spektakl: 10 zł od rodziny (płatne przelewem – informacja w mailu zwrotnym).

Więcej o projekcie: https://bit.ly/3kSIz51

SPEKTAKLE ONLINE

Niedziela 10.10, godz. 12 – online (Zoom)

„_on_line__” kolektywu Holobiont (dla rodzin z dziećmi w wieku 5–7 lat)

Każda rodzina otrzyma indywidualny pakiet do stworzenia domowej scenografii (wielkoformatowy papier, pastele) i będzie współtworzyć choreografię wraz z performerami, bazując na wcześniej oglądanych fragmentach spektaklu.

Niedziela 17.10, godz. 12 – online (Zoom)

„Contact Families Show” Anny Wańtuch (dla rodzin z dziećmi w wieku od 2 lat)

Spektakl składa się z części przeznaczonej do oglądania (w której bierze udział sześć rodzin z dziećmi) i cyklu ćwiczeń dla wszystkich uczestników, tak aby mogli poznać metodę ContactKids.