Trwa rekrutacja na studia do Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu

W ofercie uczelni znajdują się studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe na takich kierunkach jak zarządzanie, ekonomia, logistyka i pedagogika. Nowością są studia prowadzone w całości w języku angielskim. Wszystkie aktualne informacje można znaleźć na stronie www.wszia.opole.pl.

Z naszymi propozycjami warto zapoznać się już dzisiaj, bo co prawda rekrutacja potrwa do końca października, ale wcześniejsza decyzja oznacza spore korzyści finansowe. Im wcześniej złożymy dokumenty, tym mniej zapłacimy za pierwszy semestr i skorzystamy ze wszystkich zniżek i promocji – mówi dr hab. Wojciech Duczmal, Prorektor WSZiA. Przy okazji przeglądania strony internetowej, warto odwiedzić zakładkę  z atutami uczelni, bo od lat staramy się być jak najbardziej otwarci na potrzeby osób pracujących. Szczególnie organizując zajęcia. Do tego posiadamy bogaty system stypendialny, własny akademik i realizujemy wiele przedsięwzięć  z unijnych projektów, dzięki którym nasi studenci zdobywają bezpłatnie dodatkowe kompetencje przydatne na rynku pracy.

W obecnym naborze, oprócz studiów w języku angielskim pojawi się kilka nowości, a dla wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki działa infolinia. Jej numer podany jest na stronie głównej uczelni. Co ciekawe kandydaci na studia mogą również kontaktować się przez Facebookowy profil uczelni, a nawet aplikację Instagram.

Zawsze robimy wszystko, aby jak najlepiej dopasować moduły kształcenia do sytuacji na rynku pracy, stąd w naszej ofercie pojawiło się kilka nowości – mówi dr Sławomir Śliwa, Dziekan WSZiA. Na pedagogice, oprócz cieszących się co roku dużą popularnością specjalności znajdziemy np.
pedagogikę multimedialną i technologie informacyjno-komunikacyjne, edukację zdalną oraz diagnozę i terapię dzieci z zaburzeniami. Jeśli chcemy uzyskać kompetencje edukatora domowego albo trenera kompetencji TiK, to takie specjalności również znalazły się w ofercie. Na zarządzaniu z kolei pierwszy raz będzie można podjąć studia z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych, copywritingu i content merketingu, albo zdobyć wiedzę przydatną dla social media managerów, czy liderów logistyki – podsumowuje dr Śliwa.

MATERIAŁ PRMOCYJNY