Opole z tytułem „Emerging City of the Year”!

Opole zostało uznane za najlepsze miasto w Polsce w kategorii nowych lokalizacji dla centrum usług wspólnych. Decyzję podejmowało międzynarodowe jury CEE Business Services Awards.

Nagrodę podczas uroczystej gali w Warszawie odebrał naczelnik biura obsługi inwestora Piotr Letachowicz, wraz ze swoim zastępcą – Michałem Kramarzem. Wydarzenie zgromadziło blisko 300 przedstawicieli zarządów globalnych firm outsourcingowych, agencji rządowych, przedstawicieli samorządów i administracji publicznej.

W opolskim sektorze nowoczesnych usług biznesowych pracuje około 2500 osób. Jest to najszybciej rozwijający się sektor biznesowy w stolicy województwa. Wpływa na to przede wszystkim dostęp do wykwalifikowanych pracowników, doskonałe władanie językami obcymi (szczególnie język niemiecki), oferowana powierzchnia biurowa, jak i bardzo dobra lokalizacja Opola.

Organizatorem tej gali corocznie jest wydawnictwo BiznesPolska Gala CEE Business Services Awards. Jest to jedne z największych opiniotwórczych wydarzeń branżowych sektora nowoczesnych usług dla biznesu w regionie wschodniej i centralnej Europy.

Najnowsze artykuły