Do ostatniej sekundy walczyli o wygraną [zobacz filmik!]

Na brak emocji kibice basketu w tym spotkaniu nie mogli narzekać! I to do ostatniej sekundy.

3:20 sekund do końca meczu w Opolu. Goście z Poznania doprowadzają do remisu 80:80. Na 3 minuty przed zakończeniem po rzucie wolnym obejmują prowadzenie 81:80. Rewelacyjny w końcówce Dominik Rutkowski na 72 sekundy przed końcem akcją 2+1 wyprowadza AZS na prowadzenie 87:84. Goście odpowiadają rzutem Brandona Randolpha, po technicznym przewinieniu, które otrzymał  Norbert Maciejak. Jest 88:87 dla przyjezdnych, a do końca meczu pozostaje niespełna minuta. Podopieczni Roberta Skibniewskiego długo rozgrywają akcję, którą kończy lay up’em Michał Jodłowski i wyprowadza ponownie opolan na prowadzenie 89:88. A co działo się dalej? Warto zobaczyć na naszym filmie. Oto ostatnich 30 sekund spotkania. Najważniejsze, że zakończonych happy endem a wynik nie uległ zmianie.

Najwięcej punktów dla Weegree AZS zdobyli: Michał Jodłowski 21, Michał Lis 17 i Dominik Rutkowski 15. Opolanie po 28. rozegranych meczach mają na koncie 46 punktów. wygrali 18 spotkań w tym 10 u siebie i doznali 10-ciu porażek. Kolejny mecz nasza drużyna rozegra 3 marca we Wrocławiu z WKK.