www.opole.pl – nowa odsłona strony internetowej miasta

Serwis dla mieszkańców, treści dedykowane studentom, inwestorom i turystom. Miasto Opole udostępniło nową witrynę.

Nowa strona internetowa Miasta Opola www.opole.pl przeszła gruntowną przemianę, nie tylko pod względem graficznym, ale przede wszystkim została ulepszona jej struktura. W efekcie poprawiła się jej dostępność oraz funkcjonalność. Dzięki temu dostęp do ważnych z punktu widzenia użytkowników informacji stał się szybszy i pełniejszy.

To ważny element promocji miasta. Strona w nowej odsłonie to najwyższej jakości treści podane w czterech wersjach językowych – zaznacza Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Miasta Opola.

Dotychczas serwis internetowy stolicy regionu odwiedzany był milion razy w ciągu roku. Ponad 350 tysięcy razy rocznie pobierane są z niego materiały. Teraz wszystkie treści w jeszcze bardziej przystępny sposób podawane są odbiorcom.

Internauta dowie się również co zjeść, gdzie spać, jakie atrakcje turystyczne warto odwiedzić – wyjaśnia Łukasz Śmierciak, naczelnik wydziału promocji.

Do dyspozycji internautów jest także czat, który działa w godzinach pracy urzędu. Dzięki temu strona staje się interaktywna. Nowy serwis internetowy Opola kosztował 35670 złotych.

Najnowsze artykuły