Już w piątek mecz piłkarski Polska – Anglia. Jak zdobyć bilety?

W piątek 11 października o godz. 19.00 na stadionie Odry przy ul. Oleskiej rozpocznie się towarzyski mecz narodowych reprezentacji do lat 19 Polski i Anglii. Zapowiada się ciekawe sportowe widowisko, a bilety na nie są w niezwykle przystępnej cenie 10 zł.

Anglia to ojczyzna futbolu, a w piłce młodzieżowej od kilku lat prawdziwa potęga. Dwa lata temu kadra Anglii do lat 17 zdobyła złoty medal na mistrzostwach Europy w tej kategorii wiekowej. Ci zawodnicy, którzy wówczas byli najlepsi na naszym kontynencie stanowią trzon obecnej drużyny do lat 19.

Możemy oczekiwać, że zobaczymy w akcji kilka przyszłych gwiazd ligi angielskiej i światowej piłki. W naszej drużynie też nie brakuje zawodników, którzy są nadziejami polskiego futbolu jak choćby grający już w ekstraklasie: Michał Karbownik z warszawskiej Legii, Michał Rakoczy (Cracovia Kraków), Jakub Kamiński czy Filip Marchwiński (obaj z Lecha Poznań)

Wejściówki na mecz kosztują 10 zł. Dostępne są one w biurze Opolskiego Związku Piłki Nożnej przy ul. Damrota 6. W kasach stadionu Odry sprzedawane natomiast będą w środę i czwartek (9 i 10 października) w godz. od 12.00 do 18.00.

W piątek w dniu meczu sprzedaż odbywać się będzie wyłącznie w kasach stadionu od godz. 15.00 i tylko w przypadku gdy bilety będą jeszcze dostępne. Już rozeszło się około 1500 biletów.

Najnowsze artykuły