Opolskie zoo w Monopoly Opole! Znamy wyniki sondy

Opolski ogród zoologiczny jest kolejnym miejscem, które znajdzie się w opolskiej edycji kultowej gry planszowej Monopoly.

Najdroższym obiektem na planszy będzie Amfiteatr, a w ręce mieszkańców Urząd Miasta Opola oddał decyzję, jakie miejsce będzie drugie pod względem wartości. Będzie to Ogród Zoologiczny w Opolu, jedna z największych turystycznych atrakcji regionu.

W głosowaniu internetowym na stronie Miasta Opola oddano 2674 ważnych głosów, w tym ZOO zebrało ich 613.

Na drugim miejscu uplasowała się Wyspa Bolko z 315 głosami, a na trzecim Wieża Piastowska – 304 głosy. Dziękujemy wszystkim za udział w głosowaniu !
Gra będzie dostępna w wybranych sieciach handlowych oraz Internecie. Wcześniej na terenie Opola odbędzie się oficjalna premiera MONOPOLY Opole z udziałem partnerów i mieszkańców.

– Bardzo się cieszymy z faktu, że znajdziemy się w tej legendarnej grze! Samo to jest przecież dużym wyróżnieniem, a nasza radość jest tym większa, że będziemy drugim najdroższym polem na planszy. I to dzięki głosom internautów! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli. Mamy nadzieję, że pole z naszym zoo będzie chętnie kupowane. Przypominamy także, że można nas odwiedzać nie tylko w grze, ale również na żywo. Jesteśmy otwarci codziennie w godz. 10-18. Setki gatunków roślin i zwierząt, place zabaw, restauracje, atrakcje dla dorosłych i dzieci – tu każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Miłosz Bogdanowicz, rzecznik zoo.

Gra ma powstać do końca roku.