Bieganie w takich okolicznościach to czysta przyjemność. Za nami III Malinowy Mikołaj (VIDEO, ZDJĘCIA)

Ponad 200 zawodników i zawodniczek ukończyło III edycję biegu “Malinowy Mikołaj” w Opolu.Zawodnicy mieli do pokonania 5 kilometrów.

Dystans na dwóch 2,5 km pętlach wokół kąpieliska Malina najszybciej pokonał Piotr Berlik z Klubu Biegowego Odra Opole uzyskując czas 18 minut i 55 sekund. Na podium znaleźli się także Aleksander Chłąd z Przysieczy i Ryszard Kern, biegacz KB Odra z Kotorza Małego.

Wśród pań triumfowała Katarzyna Jędrzejewska z czasem 22 minuty i 11 sek., która wyprzedziła Monikę Kiedrowicz z Oławy i Karolinę Markiewicz z Opola na co dzień znakomitą kajakarkę.

Najstarszym zawodnikiem, który ukończył rywalizację był 73-letni Władysław Bartoszewicz z Opola. Gratulujemy!